Apple програла Китаю бренд "iPhone"

Apple втратила права на бренд iPhone на одному з найважливіших світових ринків.

Китайський верховний суд виніс рішення за позовом від пекінської компанії Xintong Tiandi Technology, яка заявляла про свої права на торговельну марку iPhone. Суд вирішив задовольнити позов і позбавив Apple ексклюзивних прав на iPhone на території Китаю, – повідомляє FINANCE.UA.

Компанія Xintong Tiandi Technology випускає чохли для смартфонів, обкладинки для паспортів і гаманці під маркою iPhone з 2007 року. Саме з того часу Apple розпочала продаж свого смартфона.

Юристи Apple акцентували увагу на тому, що компанія зареєструвала торгову марку iPhone ще в 2002 році. Однак суд вирішив узяти до уваги той факт, що Apple не продавала iPhone на території Китаю в 2009 році.

Суд порахував, що назва iPhone не була відомою в Китаї як продукт Apple до появи пекінської компанії. Тому немає підстав віддавати американському виробникові ексклюзивні права на цю торговельну марку.

На думку експертів, рішення може посилити проблеми Apple на китайському ринку. У минулому році компанія поступилася лідерськими позиціями місцевому виробнику Xiaomi.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Бізнес
Опубліковано:
04.05.2016 20:24
Переглядів454
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг