"Модерн-Експо" хоче завоювати весь європейський ринок

20 років компанія "Модерн-Експо" виготовляє торгове обладнання.

Прилавки, стелажі, касові бокси, холодильні камери – все це постачають у 56 країн світу. У виробництво вже вклали десятки мільйонів євро, а починали із 600 доларів, – йдеться в сюжеті ICTV.

На підприємстві працюють майже 2 тисячі людей, секрет свого успіху генеральний директор компанії Петро Пилип'юк формулює просто: вірити в успіх, важко працювати і не нарікати.

"Наше обладнання конкурує з німецькими виробниками, що не може не радувати. Україна має величезний потенціал до конкуренції на зовнішніх ринках", –зазначив Пилипюк.

У виробництво вклали десятки тисяч євро. Наразі розробили нове екологічне холодильне обладнання. При його виробництві не використовують фреони, які знищують озоновий шар.

Підприємство працевлаштувало майже 2 тисячі людей, серед них – багато молоді. Найнижча заробітна плата – 5 тисяч гривень, середня – майже 11.

У планах компанії – завоювати весь європейський ринок і вийти на Близький Схід, але для цього продукцію доведеться вдосконалювати, – кажуть в компанії.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Бізнес
Опубліковано:
29.09.2016 15:02
Переглядів856
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-11-2017 23-11-2017 22-11-2017
Вибір редактора

Рейтинг