Україна отримала другий транш фінансової допомоги ЄС

Україна отримала другий транш фінансової допомоги ЄС у розмірі 55 мільйонів євро.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

"Зазначені безоплатні та безповоротні ресурси було надано Україні за результатами проведення Європейською Комісією оцінки впровадження Україною реформ у сферах боротьби з корупцією, поліпшення системи державних закупівель, покрашення прозорості та підзвітності у сфері управління державними фінансами, реформи сфери державного управління, реформування системи надання адміністративних послуг, впровадження конституційної реформи і гармонізації виборчого законодавства та законодавства щодо фінансування політичних партій", – йдеться у повідомленні.

Еквівалент зазначених коштів у національній валюті, як і кошти першого траншу, спрямовується на фінансування видатків загального фонду державного бюджету України.

ДОВІДКОВО:

Це другий і заключний транш, що надається відповідно до Угоди про фінансування, укладеної між Урядом України та Європейською Комісією у 2014 році.

Перший транш у сумі 250 мільйонів євро було отримано Україною у липні 2014 року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Економіка
Опубліковано:
27.12.2016 21:29
Переглядів482
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг