У Мінінфраструктури розробили нові обмеження на перевезення вантажів

Міністерство інфраструктури України планує внести зміни до чинних правил дорожнього руху в частині правил з перевезення вантажів.

Відповідний проект постанови Кабміну винесено на громадське обговорення на сайті Мінінфраструктури, – повідомляє Сегодня.

Згідно з пропозицією, маса автомобіля з двома-трьома осями і причепом або напівпричепом, кількість осей якого також становить дві або три, не повинна перевищувати 40 тонн.

Так, згідно з проектом, автомобіль з трьома осями з напівпричепом з двома або трьома осями, який перевозить 40-футовий контейнер ISO, максимальна маса якого становить 45 тонн, в рамках мультимодальних перевезень не повинен важити більше 44 тонн. Крім того, на встановлених "Укравтодором" і Національною поліцією маршрутах допускається вага таких автомобілів до 46 тонн.

При цьому проект передбачає перевищення допустимих норм лише в тому випадку, якщо транспортний засіб перевозить нероздільний вантаж.

Нагадаємо: згідно з чинними правилами дорожнього руху, маса автомобіля, що перевозить вантажі, не повинна перевищувати 40 тонн, а для контейнеровозів, які здійснюють мультимодальні перевезення – понад 44 тонни. У разі ж перевезення вантажу на встановлених "Укравтодором" і Державтоінспекцією маршрутах загальна маса транспортного засобу не повинна бути більше 46 тонн.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Економіка
Опубліковано:
06.01.2017 17:17
Переглядів333
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг