Офіційним дилерам дозволили продавати вживані автівки

Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому законопроект №3046-д "Про внесення змін до статті 189 Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних товарів".

За законопроект проголосували 234 народних депутати, інформує РБК-Україна.

"Мета запропонованого проекту - сприяння розвитку ринку вживаних товарів в Україні, зокрема автомобільного. Виведення його з тіні, забезпечення прозорих, конкурентних, а головне прибуткових умов ведення бізнесу офіційними підприємствами автомобільної галузі та забезпечення стабільних додаткових надходжень до державного бюджету", - зазначають автори документу.

Відповідно до законопроекту, законодавство у сфері оподаткування операцій з вживаними товарами хочуть наблизити до норм країн Європейського Союзу.

Зокрема, документом передбачається виключення поняття однорідності для цілей статті 189 Податкового кодексу України; запровадження справедливого застосування податку на додану вартість до операцій на ринку вживаних товарів (зокрема вживаних транспортних засобів), що полягає в оподаткуванні маржинального доходу, тобто різниці між ціною продажу та документально підтвердженою ціною придбання вживаного товару.

Крім того, розширять коло суб'єктів, які можуть залучатися до операцій купівлі-продажу вживаних товарів із застосуванням спеціального правила визначення бази оподаткування, відповідно до Податкового кодексу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Економіка
Опубліковано:
13.04.2016 11:19
Переглядів419
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг