На захист від хакерів Держказначейству та Мінфіну виділили 80 мільйонів

Мінфін і Державна казначейська служба отримають з держбюджету 80 млн грн на відновлення і поліпшення роботи інформаційно-телекомунікаційних систем. Кошти будуть виділені з резервного фонду.

Таке рішення на засіданні 7 грудня винесено на розгляд уряду, – повідомляють "Наші гроші".

Нагадаємо: 6 грудня відбулася професійна хакерська атака на органи Міністерства фінансів, в результаті чого 2-ий день поспіль не працює сайт Міністерства і Державної казначейської служби. Відповідні органи розпочали роботу над пошуком зловмисників.

Питання про покращення роботи інформаційно-телекомунікаційних систем вніс Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Тож з резервного фонду заплановано спрямувати Міністерству фінансів 40 млн грн на закупівлю систем збереження даних (SAN), мереженого обладнання та систем копіювання.

Ще 40 млн грн витратять на оновлення серверного парку територіальних органів Держказначейства та придбання обладнання для систем віддаленого резервування.

Мінфін і Держказначейство повинні використати виділені кошти за три тижні – до 30 грудня.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Економіка
Опубліковано:
08.12.2016 14:25
Переглядів405
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг