На Волині можуть знизити ціни на дизпаливо

У зв'язку із тенденцію до зниження цін на нафтопродукти на оптовому ринку, а також зниження вартості бареля нафти на світовому ринку, Відділення Антимонопольного комітету у Волинській області рекомендувало значимим учасникам ринку роздрібної торгівлі нафтопродуктів в області знизити роздрібні ціни.

Відповідні рекомендації отримали: ПП "Айслаг", ТзОВ "Нафтова компанія "Аветра", ТзОВ "Аргос СП", ТзОВ "Волмакс", ТзОВ "Укр-Петроль", ТзОВ "Воленерджі" та ТзОВ "СтейтОіл", - повідомили у прес-службі відомства.

Обов'язкові для розгляду та виконання рекомендації були спрямовані на запобігання вчиненню порушень законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій на ринку шляхом вчинення схожих дій (бездіяльності), які могли призвести до обмеження конкуренції, так як аналіз ситуації на ринку товару спростовував наявність об'єктивних причин для вчинення таких дій (бездіяльності).

Наразі, волинські антимонопольники відзначають зниження всіма учасниками ринку роздрібних цін на бензини та дизельне пальне з початку грудня 2015 року.

Зокрема, відбулось зниження роздрібних цін на бензин А-92 та А-95 на 0,15-0,41 грн./л, а також зниження зазнали роздрібні ціни на дизельне пальне – на 0,30-0,65 грн./л.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
22.01.2016 14:09
Переглядів391
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг