"Хто такий Роман Бондарук?": голови ОСББ хочуть "свого" представника у виконкомі Луцькради

У Луцьку хочуть розширити склад виконавчого комітету міської ради та внести до його складу представника громадського об'єднання "Рада голів ОСББ Луцька" Валерія Корпача.

Причиною цього є загальне невдоволення представників організації, до складу якої входить 80 голів ОСББ Луцька, керівником Ради голів ОСББ Луцька Романом Бондаруком.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії Луцькради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту в понеділок, 23 січня.

Як розповів депутат Петро Бойко, це питання пов'язане з тим, що в Луцьку діє громадське об'єднання "Рада голів ОСББ Луцька", яке на своїх зборах просить сесію міської ради, щоби до складу виконавчого комітету включити представника та члена правління організації Валерія Корпача.

"Справа в тому, що на даний час в складі виконкому від ОСББ включений Бондарук Роман, але він не представляє наші інтереси і ніколи не представляв. В самому проекті рішення написано, що він є керівником Ради голів ОСББ Луцька, яким він ніколи не був і не є. Він з нами не спілкується і не допомагає, а навпаки – шкодить нашій роботі. Останнє рішення, коли затверджувався міський бюджет, він без наших порад змінив рішення. Довелося його відвойовувати. Депутатською фракцією політичної партії "УКРОП" внесено рішення, щоб доповнити склад виконавчого комітету і внести кандидатуру Валерія Корпача. Наша громадська організація зареєстрована, має статут, печатку, голову. Хто такий Роман Бондарук? Покажіть, де він є голова. Як він може розуміти нас та представляти наші інтереси у виконавчому комітеті, коли він з нами не спілкується? За нами стоять тисячі лучан. Ми хочемо, щоб їх інтереси були представлені", – наголосив він.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: РОМАН БОНДАРУК СКАЗАВ, ХТО ВІН ТАКИЙ

Голова комісії, депутат Микола Федік із приводу розширення виконкому зазначив, що спершу потрібно, аби голови ОСББ розібралися у своєму колективі та визначилися, хто повинен представляти їхні інтереси.

"Треба напевно, щоб ОСББ між собою розібралися, той у них представник чи не той, легітимний чи ні. Дійсно, є Роман Бондарук, який входить у виконком як голова Ради голів ОСББ. Якщо у голів ОСББ є інша позиція, то вони мають вирішити це питання", – зазначив він.

Сам Валерій Корпач зазначив, що ГО "Рада голів ОСББ Луцька" було створено у 2016 році, куди було запрошено всіх голів ОСББ, в тому числі, Романа Бондарука та Юлію Сабатюк (голова правління Асоціації ОСББ "Лучани" Юлія Сабатюк – К.).

"Тричі ми проводили зібрання, їх персонально запрошували. Вони знехтували цим. Зі сторони Сабатюк та Бондарука вся допомога – це брати кредити і вирішувати свої питання. Наше громадське об'єднання має дуже широкий спект питань. Зокрема, тільки в минулому році ми допомогли створити десь до 50 ОСББ і ще ряд на стадії завершення. Ми надаємо методичну та практичну допомогу головам ОСББ і в створенні, і в функціонуванні. Питання висунення кандидатури виносилося на зборах громадського об'єднання", – зауважив він.

Зрештою, проект рішення члени комісії не підтримали.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
23.01.2017 17:01
Переглядів1947
Коментарів5
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:38
23.01.2017
Ірина
А хто такий Корпач????
18:04
23.01.2017
Розумовський Андрій
Хто такий Бондарчук??? Людина, яка не вилазить зі свого старого корчма БМВ, курить дешевий тютюн і постійно тусується або на вул.Даньшина або Лесі Українки... він там частіше ніж ж в Вас)) переконайтесь панове))
18:15
23.01.2017
Андрій Лучик
0
0
Що за маячня? Бондарук не курить в принципі.
17:20
23.01.2017
Юродивий
У Луцьку назріває ОСББшний скандал?
17:12
23.01.2017
Микола
Gроект рішення члени комісії не підтримали Як так??? Адже проект вніс представник УКРОПу, а в комісії три депутати від цієї фракції - Дацюк, Поліщук, Волинець. Хто покриває Бондарука??? Мабуть той же УКРОП і Свобода покривають і плюють на думку людей!
останні новини
21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг