"Луцьктепло" ігнорує погодження теплового пункта для лучан, – голова ОСББ

У Луцьку мешканці будинку на вулиці Володимирська, 107 нарікають на ДКП "Луцьктепло", яке відмовляє ввести в експлуатацію будинковий лічильник тепла. Причини, як пояснюють лучани, незрозумілі.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії Луцькради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту в понеділок, 23 січня.

Голова луцьких 14-ти місцевих ОСББ, зокрема, "Володимирська 107" Георгій Давидюк розповів, що у 2016 році зазначене ОСББ прийняло участь в програмі, відповідно до якої був встановлений індивідуальний тепловий пункт та тепловий лічильник.

"29 грудня 2016 року, ми звернулися в ДКП "Луцьктепло" у зв'язку з закінченням робіт зі встановлення теплового лічильника. Просили погодити паспорти обліку теплової енергії та прийняти в експлуатацію тепловий лічильник. Інженер ДКП "Луцьктепло" Більковський зробив нам усне зауваження, щоб ми розрахували додаткові втрати теплової мережі води на ділянці від межі розподілу. Ми ці розрахунки подали. У результаті нам не погодили і висунули додаткові вимоги. З цими вимогами я ознайомив департамент житлово-комунального господарства, які сказали, що не розуміють, що там написано. "Луцьктеплу" ми знову дали роз'яснення як від мене, так і від підрядної організації. Даний проект пройшов державну експертизу, а нам знову відмовляють в погодженні і заставляють, щоб люди платили за квадратний метр, а не за показниками теплового лічильника", – зауважив він.

Із його слів, за грудень "Луцьктепло" провело нарахування 34,31 гривні за квадратний метр, а в сусідньому будинку на вулиці Володимирська, 105, де встановлений аналогічний індивідуальний тепловий пункт та тепловий лічильник, квадратний метр з економією складає 40 %, тож мешканці будинку платять 21 гривню за квадратний метр.

"Директор "Луцьктепло" (Валентина Малютіна – К.) надала мені відповідь, що ті заходи, які ми проводимо з енергозбереження в будинках ОСББ негативно впливають на роботу ДКП "Луцьктепло". Мене це обурило! Поки відповіді ні від неї, ні від її представників ми не отримували", – підкреслив він.

Георгій Давидюк зазначив, що при встановленні теплового пункта та теплового лічильника в будинках, де він є головою ОСББ, подібна історія неодноразово повторювалася..

Голова комісії, депутат Луцькради Микола Федік зазначив, що про звернення потрібно було повідомили раніше, адже тоді запросили б представника "Луцьктепла" для предметнішої розмови.

Також Георгій Давидюк додав, що звернувся до Романа Бондарука, який поспілкувався уже з директором "Луцьктепла".

"Вони вже знають, що ми до вас прийдемо. І Бондарук мені телефонував і сказав, що завтра вже все погодять", – сказав він.

Зрештою, члени комісії підтримали проект рішення. Також було вирішено, що до "Луцьктепла" буде направлене звернення щодо роз'яснення причин, через які ігнорується введення в експлуатацію теплового пункта та теплового лічильника.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
23.01.2017 18:46
Переглядів1370
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг