"Я побував на Марсі", – бізнесмен про візит на луцький "Модерн-Експо"

Автор: facebook/Владислав Кириченко

Український підприємець, засновник мистецької агенції "Наш формат" Владислав Кириченко, після візиту на завод "Модерн-Експо" в Луцьку, із великим захватом відгукнувся про нього.

Мотивуючий пост видавець написав на своєму фейбсуці 26 січня.

"Був на заводі "Модерн-Експо" в Луцьку. Сказати, що я в захопленні, – не сказати нічого. Я побував на Марсі. Ні – на Юпітері. Бо подібне я бачив востаннє на заводі компанії "Епендорф" в Німеччині, але на "Епендрофі" працює 700 людей, на Модерн-Експо – 2000", – пише Владислав Кириченко.

"Якість та дизайн продукції, рівень оснащення та ефективності виробництва, дизайн інтер'єрів, чистота – вражають. Я не вірив, що подібне можливо в Україні", – не стримує хвалебних слів бізнесмен.

"Мене переповнює відчуття гордості за цих прекрасних людей, справжніх героїв нашого сьогодення. Згадалася репліка мого друга з двадцятирічним стажем еміграції в США:

"Найбільша помилка мого життя – еміграція, бо вона є виходом для тих, надметою кого є прожити життя в умовах максимально можливого фізіологічного комфорту"", – зауважує Владислав Кириченко.

"Як на мене, справді щаслива людина має незакордонну батьківщину, прапор та історію успіху вдома", – підсумовує Владислав Кириченко свій пост про те, що і в Україні, попри "еміграційне скиглення", можна влаштувати гідне життя.

Це не Тойота, Це – "Модерн-Експо"!

Туалет в цеху "Модерн-Експо"
Автор: facebook/Владислав Кириченко

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
28.01.2017 14:22
Переглядів3114
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:58
28.01.2017
агласіть
Весь список аукціонерів..не один саша тут гроші амбарні вкладає..спасатєлі.а чи я зараз та митниця на території приватній..дуже зручно..з чого починали туди і вернулись..де статті в вікіпедії про найбільші виробництва в сх.єуропі..видалили буржуї..де шева..чого портрета клімчука та сані нема на проходній..за кого ви маєте нас..інвєстори..петя вас вернув назавжди.а чи він вєчний..вам би поскромнєй..закажіть екс канцлєра.як ваші прямі і непрямі інаєстори..
останні новини
19-02-2018 18-02-2018 17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг