У Луцьку почали підготовку до весняного призову

Фото: ілюстративне

Протягом квітня-травня 2017 року у Луцьку триватиме весняна призовна кампанія до війська.

Підготовку до неї почали розпорядженням Луцького міського голови від 3 березня.

В рамках підготовки розробили графік, за яким працюватиме для призовників Луцька міська медична комісія. План складено, починаючи з 6 березня.

Призовна комісія буде працювати упродовж квітня-травня в приміщенні комунального закладу "Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 3" на вулиці Стефаника, 3а.

Для проведення весняного призову на належному рівні у розпорядженні надали зобов'язання міському управлінню охорони здоров'я, керівникам житлово-експлуатаційних організацій чи підприємств, Луцькому відділу поліції, міському відділу УДМС, Луцькому об'єднаному міськвійськомату та департаменту фінансів.

Так, зокрема, керівники житлово-експлуатаційних організацій, підприємств та інших установ повинні оповіщати призовників, які підлягають призову на строкову військову службу, а також інформувати про причини їх неявки на призовну дільницю.

Луцький відділ поліції розшукуватиме громадян, які ухиляються від виконання військового обов'язку.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
06.03.2017 13:40
Переглядів555
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-02-2018 22-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг