З чого складається аграрний бізнес Сергія Мартиняка

Волинський нардеп Сергій Мартинякк

Волинський народний депутат Сергій Мартиняк має частки володіння в 17 юридичних особах, 15 з яких пов'язані з агросферою.

Про це інформує рух "Чесно", який проаналізував декларації 29 народних депутатів, серед яких і Мартиняка, які входять до аграрного комітету Верховної Ради.

Найбільше бізнес-діяльність Сергія Мартиняка відома завдяки ТОВ "Агропромислова група "Пан Курчак". "Пан Курчак" вирощує збіжжя, птицю, свиней, виробляє м'ясо та ковбаси тощо. За даними ЄДР у групу "Пан Курчак" входить ТОВ "Полтрекс", "Птахокомплекс "Губин", "Агідель", ТОВ "Джерела".

Група "Пан Курчак" має мережу фірмових магазинів – ТОВ "Українські торгівельні мережі". Вона складається з 49 магазинів "М'ясної точки", трьох маркетів "Смарті".

Загалом "Пан Курчак" включає 10 торгових марок.

ТОВ "Віра-1" займається свинарством. У 2015 році фірма входила у список найпотужніших виробників свинини.

ТОВ "ВМП" (Нововолинський м'ясокомбінат) займається виробництвом м'ясних продуктів. Підприємство оперує чотирма торговими марками – "Пан Курчак", "Волинь Продукт", "Волинська", "Українська свинина".

У 2014 році фірма займала другу сходинку в рейтингу переробників свинини. Фактично "Віра-1" – це сировинна база для виробництва якісної м'ясної та ковбасної продукції, яку випускає ТОВ "ВМП".

ПП "Західна аграрна компанія" займається вирощуванням зернових культур, ТОВ "Агротехніка" (ТМ "Агрокорм") – виробництвом готових кормів для тварин, що утримуються на фермах.

За розведення свійської птиці відповідає ТОВ "Агідель" (власники — резидент Польщі Янук Квєчєнь і Сергій Мартиняк) і ТОВ "Птахокомплекс "Губин" (Сергій Горлач, Сергій Мартиняк і Олександр Романюк).

Також Сергій Мартиняк є кінцевим бенефіціаром польської фірми "PK Agroinvest". Основний вид діяльності підприємства значиться "діяльність фінансових холдингів", додаткові – вирощування культур, допоміжна сільськогосподарська діяльність, виробництво м'яса тощо.

У Наглядовій Раді "PK Agroinvest" перебуває Сергій Горлач і Ольга Лихач, які є партнерами Мартиняка і в Україні. Головою ради вказаний Микола Гламазда.

До слова, Мартиняк є членом Української частини Парламентської асамблеї України і Республіки Польща.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
08.03.2017 17:27
Переглядів3815
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:15
27.01.2018
смішний метелик
А чи всі компанії досі живі?
23:29
08.03.2017
контрагент
контора з купою боргів своїм контрагентам. коли повертатимете бабло ???????
19:03
08.03.2017
екс працівник
супер контора з супер відтоком кадрів
останні новини
23-02-2018 22-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг