Кварцяний "вибив" з бюджету майже півмільйона на дитячий футбол

Віталій Кварцяний

"Бюджетна" комісія Волинської обласної ради погодила виділення обласною радою 450 тисяч гривень на розвиток дитячого футболу в області.

Питання фінансування футболу підняв депутат і тренер ФК "Волинь" Віталій Кварцяний.

Він зауважив, що пропозицію щодо виділення 900 тисяч гривень на розвиток дитячого футболу в області подали ще в кінці року і вона була затверджена профільною комісією. Однак, каже Кварцяний, документи "десь пропали".

"Наші документи десь пропали. Комусь вони не понравилися. І хтось рахує, що дитячий футбол не потрібний", – розмірковує Віталій Кварцяний.

"Що сталося? Чому вичеркнули зі списку? Хтось брав у цьому участь. Так обіжать не нада", – обурюється він.

Віталій Кварцяний переконував, що багато молодих хлопців з Волині стали відомими футболістами завдяки підтримці дитячого спорту. На приклад навів Анатолія Тимощука.

Депутат зауважив, що запитувану суму вирішили зменшити з 900 до 450 тисяч гривень. За ці кошти, каже Кварцяний, вдасться зібрати більше 120 дитячих команд. Також мають підвезти близько 1 тисячі м'ячів з Києва.

Після деяких обговорень "бюджетна" комісія таки погодила виділення з бюджету необхідної суми на розвиток дитячого футболу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
20.03.2017 19:10
Переглядів1016
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг