У Луцьку створять спеціалізовані служби цивільного захисту міста

У Луцьку мають намір створити спеціалізовані служби цивільного захисту міської ланки Волинської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Про це йдеться в розпорядженні Луцького міського голови Миколи Романюка від 29 січня 2016 року "Про спеціалізовані служби цивільного захисту міста Луцька".

У тексті документу йдеться, що "відповідно до статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 25 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 08.07. 2015 № 469, розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 28.12.2015 № 593 та Положення про Луцьку міську ланку Волинської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.01.2016 № 5-1:

1. Утворити міські спеціалізовані служби цивільного захисту Луцької міської ланки Волинської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту відповідно до переліку, що додається.

2. Начальникам міських спеціалізованих служб цивільного захисту:

- забезпечити розробку і погодження в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради функціональних структур та положень про служби відповідно до Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 № 469;

- розробити функціональні обов'язки посадових осіб служби;

- копії функціональних структур та затверджених положень подати в управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради до 01 березня 2016 року.

3. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення надати органам управління і суб'єктам господарювання міста, які створюють міські служби цивільного захисту методичний супровід в розробці установчих документів спеціалізованих служб".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
29.01.2016 19:08
Переглядів479
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-02-2018 21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг