У Луцькраді розповіли, коли розчистять двори від гілля

Фото: ілюстративне

Після весняного кронування дерев у Луцьку чимало дворів міста залишилися захаращеними гілками, які подекуди лежать там вже кілька тижнів.

Директор департаменту ЖКГ Луцької міської ради Юрій Крась у коментарі Конкуренту зазначив, що перед місцевими ЖЕКами стоїть завдання прибрати всі території до Великодня.

Він каже, що ЖЕКи самостійно планують, коли вивозити гілки, чекаючи, поки назбирається їх значна кількість. Гілки вивозять на сміттєзвалища, або пункти перевантаження сміття, де вони подрібнюється.

"Одні гіляки немає сенсу забирати. Це буде планово машина їздити, забирати їх. Вітер возити теж немає сенсу. Наскладається 2-3 машини, або великий камаз. ЖЕКи самі планують роботу. Але задача стоїть до Великодніх свят всі прибудинкові території прибрати. Ми зараз їх будемо обстежувати і давати приписи", – зазначає Юрій Крась.

Директор департаменту також зауважує, що існує проблема з ОСББ, які, кронуючи дерева на своїх територіях, не вивозять гілки на сміттєзвалища, а складають їх біля смітників і "чекають, що хтось забере".

"У жодного об'єднання, яке інспектували, ми не виявили талонів на вивезення сміття на Брище чи його утилізацію. Вони просто висовують його до смітників і чекають, що його хтось забере", – каже чиновник.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
04.04.2017 11:09
Переглядів365
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018 17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг