Луцька міськрада боротиметься з дитячим суїцидом

Фото: ілюстративне

У Луцькій міській раді розробили комплекс заходів, щоб запобігти суїциду та нещасним випадкам серед дітей.

Про це сказано у розпорядженні Луцького міського голови від 18 квітня.

Так, управлінню освіти доручили розробити план заходів з профілактики та попередження суїциду, поширювати спеціальні буклети з безпеки використання інтернет-простору, більш активно залучати учнів "групи ризику" до позаурочної та гурткової роботи.

Крім того, розпорядженням вимагають посилити персональну відповідальність керівників навчальних установ, а також підвищити контроль за відвідуванням учнями навчальних закладів, зокрема здійснити перевірку належної роботи системи обліку відвідування.

Департамент муніципальної поліції посилить контроль за перебуванням дітей у комп'ютерних клубах, а служба у справах дітей активніше залучатиме дітей-прогульників до навчання.

Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організує заходи щодо запобігання самогубствам, організує тематичні лінії телефону довіри, а також здійснюватиме соціальний супровід сімей, в яких підлітки схильні до суїциду.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
18.04.2017 10:40
Переглядів909
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:52
18.04.2017
Лучанка
Застав дурня Богу молитися, то він лоба поб'є. Пане в.о. міського голови, такі справи не так робляться! Звісно, проблема є. Але такі радянські підходи проблему не вирішать!
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг