Волинський аграрій вважає кредити МВФ шкідливими для України

Директор товариства "П'ятидні" та депутат Волинської обласної ради Валерій Діброва вважає, що МВФ, надаючи Україні транші, переслідує власні інтереси, які ніяк не на користь економіці країни.

Про це він зазначив в ефірі ток-шоу "Протилежний погляд LIVE" 5 травня.

На думку підприємця, одна з вимог Міжнародного валютного фонду – скасування в Україні мораторію на землю – тільки зашкодить українським аграрним бізнесменам.

"МВФ скоріше дасть гроші при таких умовах, щоб великотоварні і малотоварні фермерські господарства банкрутували. Щоб вивільнялася земля і, щоб її перекупити не за тисячу доларів а за півтисячі чи за сто доларів", – міркує Валерій Діброва.

Він вважає мільярдні позики Україні нерівноцінними з тими кроками, які фонд вимагає від України.

"Той мільярд чи два мільярди від МВФ, не безкоштовно, а під високі проценти, за який ми повинні виконувати ті умови: підняти тарифи, збільшити пенсійний вік – не вартує того".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
07.05.2017 10:00
Переглядів1407
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:45
07.05.2017
баярєекуномісти
Вихованцы влксму та чк,просто вс всі голови колхозів називають себе хфермерами..а бувших і нинешніх своїх батраків..робітниками..селянами..вони побудували такій капітілізм яким шугали народ від Сталіна до Горбачова..іуди
10:34
07.05.2017
льова
Діброва переживає що люди продадуть за нормальні гроші землю і він втратить половину земель , бо землі в бідних та пяничок в Пятиднях він скупив за безцінь
23:40
06.05.2017
Юродивий
Діброва казкар і не розуміє елементарного.
останні новини
23-05-2018 22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг