Гунчик розповів про "небо і землю" на Волинській митниці

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик оцінив роботу теперішнього і попереднього керівника Волинської митниці.

За словами волинського губернатора, відколи митницю очолив Віктор Кривіцький, ситуація дуже змінилася.

"Ситуація змінилася настільки, що її годі порівняти із тим, що було. Я вважаю, що людина, яка перед цим очолювала митницю, – Олександр Шавлак – була "засланим козачком", метою якого було зруйнувати митницю. Він фактично паралізував її роботу", – заявив Володимир Гунчик.

Щодо нинішнього керівника Волинської митниці, то Володимир Гунчик зазначив, що Віктор Кривіцький за досить короткий проміжок часу знайшов порозуміння з колективом та знайшов спільну мову з бізнесом.

"У наш час спокій і порядок не всім подобаються. Я думаю, що комусь не подобається, що так різко змінилася ситуація на митниці. Комусь не подобається те, що Кривіцький заспокоїв колектив і знайшов спільну мову з бізнесом", – сказав волинський губернатор.

Володимир Гунчик також відзначив, що обласній адміністрації вдалося налагодити співпрацю із Волинською митницею.

"Якщо говорити про мою роботу як керівника облдержадміністрації з митницею, то у порівнянні з тим, що було, – це небо і земля. Ми налагодили співпрацю", – сказав Гунчик.

Нагадаємо: з 14 березня до 1 листопада 2016 року в.о. начальника Волинської митниці був Олександр Шавлак. З 15 грудня 2016 року Волинську митницю очолює Віктор Кривіцький.

Віктор Кривіцький

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
14.05.2017 10:45
Переглядів1892
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг