Депутат Ткачук каже, що не мерія затягує з виборами у Луцьку, а Верховна Рада

Євгеній Ткачук

Позафракційний депутат Луцької міської ради Євгеній Ткачук заперечив той факт, що мерія досі не відправила лист із рішенням про визнання радою факту смерті Миколи Романюка, а народного депутата, який це повідомив, назвав брехуном.

Про це він заявив 7 червня біля стін міської ради.

Євгеній Ткачук продемонстрував копію документа, датовану 2 червня, в якій було зазначено, що луцька мерія надає копію рішення про дострокове припинення повноважень Миколи Романюка.

"Ви виступили на виконкомі, що ненаправлений лист. То ви хоча би зайшли і перевірили, чи дійсно не надісланий цей лист. Я, як депутат Луцької міської ради, офіційно показую, що направлене те, що потрібно було, у Верховну Раду", – заявив депутат Ткачук.

"Ви, депутат Верховної Ради і нагло брешете!" – емоційно звернувся він до народного депутат від "Самопомочі" Любомира Зубача, члена комітету ВР, який опікується місцевим самоврядуванням.

Юлія Вусенко та Любомир Зубач

Натомість нардеп заявив, що це черговий приклад шахрайства.

"До Верховної Ради дійсно приходив лист, але він був у невстановленій формі. Не було додано рішення про взяття до відома факту смерті міського голови, а саме це рішення потрібне для призначення позачергових виборів", – зазначив він.

"Вони ще раз відправили рішення не по формі і хочуть сховати голову в пісок", – додав пан Зубач.

"Нам заявляють, що вони відправили цей лист. Насправді листа належної форми у Верховній Раді на сьогодні немає. Без нього вибори у Луцьку не призначать", – підсумувала Юлія Вусенко.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
07.06.2017 14:59
Переглядів1410
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:31
07.06.2017
ММММ
ТКАЧУК-БРЕХЛО!!!!!
16:20
07.06.2017
Юрист
Ну да і літаком завезли оригінал
15:48
07.06.2017
маша
Внутрішнє рішення про припинення повноважень зареєстроване 29.03. а лист направлений в Верховну раду 02.06.17р. Чому так пізно направили.
15:38
07.06.2017
Луцький жид
Ткачук з УКРОПОМ всім трандить, що давно відправили. А то тільки сьогодні і то факсом, а не просто листом. Мабуть Поліщук обкакався, коли прийшов нардеп і бігом відправив по факсу все. ФАКСОКОПІЇ ЛИСТА ОТРИМАЛИ ЛИШЕ СЬОГОДНІ, ЦЕ СКАЗАВ ГОЛОВА КОМІТЕТУ ВРУ
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг