Лучан навчатимуть, як стати "айтішником"

Освітній проект Technology Nation фонду BrainBasket

Майже два десятки лучан упродовж чотирьох місяців поглиблено вивчатимуть, що таке програмування, функції та алгоритми, щоб врешті зрозуміти – чи є у них майбутнє в IT-сфері.

У Луцьку 20 червня розпочалися курси з основ програмування в рамках освітнього проекту Technology Nation, ініціатором якого є всеукраїнський фонд BrainBasket.

Ментор, досвідчений програміст Олег Хомутенко зауважив, що цей курс не варто сприймати як гарантовану путівку до високооплачуваної роботи в сфері ІТ, проте він може стати першим кроком в цьому напрямку і дати базові знання, які в майбутньому можна буде розвивати.

Ментор Олег Хомутенко щось роз'яснює учасникам курсів

Декілька місяців учасники опановуватимуть ази написання програм. За підсумками занять вони отримають сертифікати від фонду, а також Гарвардського університету, який є його партнером.

Курс побудований у змішаному форматі: учасники самостійно опановуватимуть лекції та виконуватимуть завдання, викладені на одному з інтернет-ресурсів. Після цього двічі на тиждень збиратимуться разом і з допомогою досвідченого ментора вирішуватимуть проблеми, які у них виникли.

Варто наголосити, що курси є безкоштовними і кожен охочий може на них потрапити. Потрібно лише зареєструватися на офіційному сайті фонду і чекати листа на електронну скриньку.

До слова, у Луцьку вже триває навчання однієї групи в рамках проекту Technology Nation, яке почалося наприкінці березня 2017 року.

Крім того, в травні 2017 року в обласному центрі Волині стартували курси з вивчення мови програмування JavaScript для учасників АТО. Ініціатором також виступив фонд BrainBasket.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
22.06.2017 08:10
Переглядів1418
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:25
22.06.2017
васильок
ну вже тих айтішніків тут розведеться)
останні новини
23-01-2018 22-01-2018 21-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг