Працівники Луцького ЦНАПу самі формують живу чергу, – лучанин про закордонні паспорти

У Луцькому ЦНАПі працівники самостійно оформлюють живу чергу з охочих отримати закордонний біометричний паспорт.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав користувач Ілля Буленко.

Подаємо його допис без правок:

"Як я подавав документи на біометричний паспорт, Луцький ЦНАП. Все почалося 20 червня, коли я прийшов в ЦНАП о 12 годині, щоб взяти талончик для подачі документів. У Луцькому ЦНАП знаходяться два термінали для отримання талонів. На мій подив, функція отримання талонів на подачу документів на біометричний паспорт була відключена і недоступна.

Я звернувся до адміністратора залу, щоб отримати роз'яснення, яким чином мені отримати цей талон в терміналі. Дівчина адміністратор мені пояснила, що необхідно прийти завтра, тобто сьогодні 21 червня і з самого ранку, а краще в 6:00, щоб зайняти для себе чергу (якщо я хочу бути в першій десятці). Як на даний момент все відбувається. Приходжу в 6:30 ранку, люди вже займають чергу. Стоїть адміністратор черги з листком, чоловік середніх років, дуже комунікабельний, розповідає всякі історії і веселить народ. Я б назвав його тамада або менеджер черги за паспортами.

О 7:55 прозвучала команда побудуватися в чергу і "тамада" читає список прізвищ, і люди починають займати свої місця на сходинках перед ЦНАП, кричачи "я" коли чують своє прізвище. Все це виглядало дуже "весело" і дико. Так, як я людина з гумором, я б хотів ще музичний супровід. Уявіть собі о 8:00, відкриваються двері ЦНАП і весела чергу входить в зал тримаючи за стегна сусіда або сусідку спереду, і пританцьовуючи, наприклад ламбаду... Коли весь народ ломанулся в зал ЦНАП, вони пішли в кінець залу де їх очікував адміністратор. Хоча я був один з перших, я покинув своє місце в черзі і пішов до другого терміналу. Але те, що сталося далі, мене вразило ще більше. Як тільки я підійшов до терміналу, відразу ж підбігла дівчина з бейджиком адміністратор і всіма можливими способами початку відштовхувати мене від терміналу і забороняючи мені взяти "бажаний" талончик. При цьому вона кричала на весь зал, що б я її не штовхав і не бив, хоча штовхалася там вона. Про всяк випадок я зробив запис. Я вирішив не сперечатися і повернувся в свою чергу, щоб подивитися, що буде далі. Коли підійшла моя черга мене попросили пред'явити паспорт і вручили особисто в руки талончик, де пише дата отримання талона (увага) – 7:51 !!!

Тобто ЦНАП працює не з 8 ранку, а раніше. І живу чергу формують самі співробітники ЦНАП. Далі йдемо в касу, оплачуємо 557 грн. і піднімаємося на другий поверх в 15 каб. Під час очікування своєї черги, до мене підійшла ще одна жінка – співробітник ЦНАП і запитала, чому я покинув живу чергу підійшов до іншого терміналу, стверджуючи, що я порушую їх роботу і порядок живої черги. А ще й бив їх співробітницю, коротше жах !!! Отже, підійшла моя черга і мене запросили. Там сидять 5 співробітників і оформляють паспорти. Так, як вони були ще зайняті, я очікував поки мене покличуть. Через 5 хвилин до кабінету заходить та сама дівчина, яка мене відштовхувала від терміна. Вона пішла до співробітниці, яка оформляє паспорти. Показала на мене пальцем і попросила її записати мої паспортні дані. З якою метою? А це взагалі законно передавати мої паспортні дані? Далі та дівчина адміністратор підійшла до мене і запитала, чи не хочу я видалити відео. У свою чергу я відповів: "Ні".

Сам процес зйомки держслужбовця ким і скільки-небудь часу в публічному місці і тим більше під час виконання ним своїх посадових обов'язків в робочий час знаходиться в межах чинного законодавства України, а тому згода або незгода такого не потрібна взагалі!"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ЧОМУСЬ ВСІ ПРИХОДЯТЬ ЗРАНКУ", – ДИРЕКТОРКА ЦНАПУ ПРО АЖІОТАЖ ІЗ ЗАКОРДОННИМИ ПАСПОРТАМИ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "БІОМЕТРИЧНИЙ БУМ" НА ВОЛИНІ: ВСЕ, ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
22.06.2017 13:07
Переглядів4037
Коментарів8
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:16
23.06.2017
Інна
Інфа від того дня, коли не працювали термінали. Я 28.06 взяла талончик, почекала черги, оформила документи (паспорт для дитини, терміновий). Рівно через 10 днів - паспорт. А стаття - ніяка. А працівницям ЦНАП щодо паспортних послуг - молодці: уважні, привітні, моторні.
15:42
23.06.2017
то не я
працівнки ніякої черги не формують. знайдіть у фейсбуці цього автора і почитаєте в коментарях. працівники видають талони тим хто стоїть у черзі, а не тим хто лізе попереду черги
20:30
22.06.2017
Леся
Без коментарів. .........
16:54
22.06.2017
Лучанка
Не знаю чому у автора цієї історії все описано так трагікомічно, оскільки у минулу суботу я теж таким чином здавала документи на отримання закордонного паспорту, то хочу підтвердити, що саме так і все це відбувається. Тільки не розумію чому випиратись зі черги і бігти до іншого терміналу, коли ще з порогу згодився на чергу за записом. По-інакшому з нашим українським народом поки що не виходить. А то хоча б трішки якийсь порядок існує. Я не стверджую що це правильно, але на даний час, коли "Безвіз" відкрили, а менталітет ще не помінявся у багатьох, - маємо такий вихід зі цієї ситуації. У мене так і було. За списком - 3, зайшла о 8-00, отримала талон, здала документи, а вже о 8-30 виходила зі ЦНАПу. І дівчата були приємні та уважні, аж захотілось подякувати... Можливо ми не про той самий ЦНАП ведемо мову?..
16:01
22.06.2017
Шалапін
Хай пацан відео опублікує!
23:10
24.06.2017
Юля
0
0
Терпіння має бути присутнє у всіх людей.Я теж здавала документи і не робила істерики там,де не варто цього робити.
15:18
22.06.2017
українка
зато все весело відбувається
13:46
22.06.2017
Юська
Афігєли в тому ЦНАПі в край!!!! Скарги люди не соромтесь писати, можливо хоч трошки порядок наведуть!
останні новини
23-04-2018 22-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг