Атестаційні перли потенційних волинських поліцейських

Процес атестації особового складу колишньої міліції розпочався 22 січня та триватиме до кінця березня цього року.

Усі ті, хто успішно складуть "іспити", увійдуть до лав волинської поліції.

Оцінюватимуть професійні та особистісні якості працівників волинської поліції та прийматимуть фінальні колегіальні рішення щодо їх придатності до служби в поліції спеціальностворені атестаційні комісії, до яких увійшли по три представники громадськості, ЗМІ та правозахисних організацій. Свою роботу вони розпочали 8 лютого.

До складу комісії, що проводить атестацію колишніх міліціонерів, увійшли троє волинських журналістів – Анатолій Котлюк, Марія Доманська та Ірина Мусій (Аріна Крапка).

Вже з перших днів роботи у комісії вони оцінюють потенційних поліцейських та діляться своїми враженнями у соцмережах.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
10.02.2016 16:11
Переглядів1389
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
23:26
17.02.2016
Лучанка
Дівчатка атестують майорів, підполковників та полковників!!!! Сміх та й годі!!!! Ой, чи далеко ми зайдемо з тими реформами?!
10:30
11.02.2016
Микола Бабій
"А судді хто"??? Невже хтось, хай навіть правильно-патріотичний, зможе залізти в голову іншої людини. Вами, патріотами- прикрилися, аби через трохи- тикати пальцями у Ваш бік:"Це ж, вони винні, через їх комісію пройшов цей корупціонер...". А Ви раденькі, що поставили Вас перебирати людськими долями. Корупція, сама ж і придумала комісії, замість поліграфу. Я собі так думаю.
останні новини
23-02-2018 22-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг