У Луцькради просять грошей на житло для молоді

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву не може виділити коштів на житлові кредити, оскільки не отримує фінансування з державного та обласного бюджетів.

Як розповіла під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження Луцькради 17 лютого представник фонду Тетяна Воробйова, організація займається наданням довгострокових кредитів на житло молодим сім'ям і одиноким молодим громадянам, - повідомляє Район.Луцьк.

"Зараз, на жаль, програми фонду не фінансують з державного і обласного бюджету. Востаннє ми отримували кошти 2008 року. 1999 року міська рада також приймала програму, тому просимо знову розглянути таку ініціативу", – зазначила Тетяна Воробйова.

Вона також розповіла, що уже близько 300 молодих сімей отримали кредити. Іншим у реєстрації не відмовляють, проте, поки що немає коштів для виконання функцій фонду.

Члени комісії засумнівалися у тому, що в міському бюджеті вистачить коштів для фінансування, але пообіцяли повернутися до питання під час перегляду бюджету на 2016 рік.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
17.02.2016 18:33
Переглядів286
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-02-2018 17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг