Мінекономіки оновило систему ProZorro

Міністерство економічного розвитку і торгівлі у п'ятницю презентувало оновленусистему державних закупівель ProZorro.

Розроблено новий сайт, який спробували наблизити до формату електронного каталогу, використовуваного в інтернет-магазинах. Зокрема, запроваджено "живі підказки" за частиною слова, пошук за комбінаціями і приблизними збігами, єдиний пошук для електронних і паперових закупівель, – інформує LB.ua.

Також незабаром планується перевести сайт на "державний" домен www.prozorro.gov.ua.

З нового року права на систему передано держпідприємству "Зовнішторгвидав України", яке підпорядковується МЕРТ і управляє порталом tender.gov.ua, де мають публікуватися усі тендерні заявки на держзакупівлі.

Крім того, оновлено логотип і стиль системи ProZorro. "Маркетингу державних закупівель раніше приділялося дуже мало уваги. Можна навіть сказати, що його фактично не існувало. Але успіх реформи сильно залежить від залучення нових постачальників, від правильної і відкритої комунікації, від активного просування переваг і можливостей системи. Саме тому ми приділяємо так багато уваги маркетингу і розвитку бренду ProZorro", - пояснив гендиректор "Зовнішторгвидав України" Олександр Наход.

За словами заступника міністра економіки Максима Нефьодова, за рік роботи ProZorro в експериментальному режимі заощаджено 680 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що впродовж 2016 року усі державні закупівлі мають перевести на систему держзакупівель ProZorro. Через неї проводитимуть закупівлі товарів і послуг вартістю від 200 тисяч гривень і закупівлі робіт вартістю від 1,5 мільйона гривень. Запуск системи відбудеться у 2 етапи: з 1 квітня - для центральних органів виконавчої влади; з 1 серпня - для інших клієнтів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
19.02.2016 17:58
Переглядів490
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-02-2018 24-02-2018 23-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг