Луцькі прикордонники більше не платитимуть за землю, на якій будується "Луцьксантехмонтаж"

Прикордонники були змушені платити податок на землю, яка перебуває у їхньому користуванні, однак на якій будує будинки "Луцьксантехмонтаж-536".

Звільнення прикордонників від сплати земельного податку доволить їм ефективніше функціонувати. Про це йшлося під час сесії Луцької міської ради 24 лютого.

Виявилось, що на одній з земельних ділянок, яка перебувала у користуванні Луцького прикордонного загону свого часу "Луцьксантехмонтаж" виграв тендер на будівництво. Нині земельна ділянка забудована на 75 %.

Як зауважив представник Луцького прикордонного загону частину території, яка виділена під будівництво від сплати земельного податку досі не звільнена.

"Земельна ділянка була передана будівельній компанії для забудови. Згідно договору ця земельна ділянка буде далі передана в комунальну власність. Зараз там збудовано шість будинків з восьми запланованих. Вони вже заселені. І виходить така ситуація: за одну ж ту ділянку прийдеться платити і лучанам і загону", - сказав прикордонник.

Депутати попросили своїх колег піти на зустріч прикордонникам.

Владці підтримали цей проект рішення. Таким чином звільнили Луцький прикордонний загін від сплати земельного податку.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
24.02.2016 18:10
Переглядів613
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-01-2018 19-01-2018 18-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг