Підприємству «Котон» через неохайність продовжили оренду землі в Луцьку лише на два роки

У Луцьку ТзОВ "Котон" занедбало орендовану територію, де знаходяться їхні виробничі приміщення.

У зв'язку з цим депутати вирішили продовжити ТзОВ "Котон" договір оренди тільки два роки, через те, що підприємство не дбає про благоустрій території. Про це йшлося під час сесії Луцької міської ради 25 лютого.

ТзОВ "Котон" хотіли поновити договір оренди землі на бульварі дружби Народів, 4в на десять років. Однак, як зауважив начальник земельного управління Луцькради Сергій Шабала, підприємство потрібно зобов'язати поприбирати орендовану територію, яку вони дуже занедбали.

Депутат Костянтин Петрочук запропонував продовжити їм термін оренди лише на два роки, щоб вони зрозуміли, що договір їм можуть й не продовжити. Це буде стимулювати підприємство проводити хоча б якийсь благоустрій на орендованій території.

Проте Сергій Шабала сказав, що це неактуально, бо там є обєкт нерухомості. А зобов'язати поприбирати територію може і муніципальна поліція, яка за порушення благоустрою притягне до відповідальності.

Однак депутати все ж таки вирішили включити в проект рішення третій пункт, в якому зобов'язують підприємство провести благоустрій території і продовжили термін оренди "Котону" лише на два роки.

Учасниками ТзОВ "Котон" є Велікіна Наталія Михайлівна та мале спільне підприємство "Науково-виробничий центр "Інформ-агро-сервіс", які внесли до статутного фонду по 2 мільйони гривень. Кінцевим бенефіціарним власником є киянин Михайлов Микола Георгійович.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
25.02.2016 12:31
Переглядів444
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-01-2018 21-01-2018 20-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг