У Луцьку не дали в оренду землю під авторинком

Проект рішення щодо оренди землі ТзОВ "Волинь-автопарк" депутати зняли з розгляду і відправили на доопрацювання, пославшись на те, що підприємство не сплачує за оренду землі. Таке рішення ухвалили депутати на сесії Луцької міської ради у четвер 25 лютого.

"Волинь-автопарк" хотів продовжити оренду земельної ділянки на вулиці Єршова, 6 для будівництва та обслуговування авторинку з існуючими там будівлями.

Однак депутат Сергій Була зауважив, що підприємству не варто продовжувати оренду, адже воно не сплачує за оренду. Також було запропоновано не голосувати за це питання, а зняти його з розгляду. За словами начальника земельного управління Луцької міськради Сергія Шабали, останній платіж датовано 23 березня 2013 року.

"Якщо ви знімете питання з розгляду, значить заявнику треба буде повторно подавати заяву з документами на сесію", - зауважив Сергій Шабала.

Однак після тривалих суперечок це питання все ж таки зняли з розгляду і відправили на доопрацювання.

Нагадаємо, що ТзОВ "Волинь-автопарк" зареєстровано у Луцьку на вул. Єршова, 6, де функціонує авторинок. Засновниками товариства є Романюк Олександр Михайлович (20 %) та ТзОВ "АЛФ капітал" (80 %). Статуний капітал підприємства становить 1 571 768 гривень. Кінцевим бенефіціарним власником в єдиному державному реєстрі юросіб зазначено Румянцева Володимира Івановича, хоча це підприємство пов'язують зі сферою впливу бізнесмена В'ячеслава Алфьорова, син якого Максим Алфьоров володіє 1 % "АЛФ капіталу".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
25.02.2016 14:30
Переглядів546
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг