Для захисту волинян рятувальникам виділять 182 мільйони гривень

182 мільйони гривень буде вартувати реалізація Комплексної регіональної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Волинській області на 2016–2020 роки.

Начальник управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області Володимир Грушовінчук під час постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства та дитинства 4 березня зауважив, що схожі програми діяли протягом попередніх 5 років, але тепер їх вирішили об'єднати їх всі разом, – пише ІА Волинські Новини.

Із його слів, минулого року область стикнулась з пожежами на торфовищах, з якими досить довго боролись. Мовляв, тоді не вистачало коштів для того, щоб ліквідувати стихійне лихо миттєво.

Затвердження цієї програми, з його слів, дозволить не вносити зміни в обласну програму із паливно-мастильних матеріалів. А також дає можливість залучати чималі кошти з державного бюджету у випадку виникнення надзвичайної ситуації всеукраїнського масштабу на Волині.

Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 182704 тисяч гривень, з них: 140 тисяч гривень – за рахунок державного бюджету, 17 667 тисячі гривень – за рахунок обласного бюджету, 164 897 тисячі гривень – за рахунок місцевих бюджетів.

Зважаючи на те, що держава профінансує лише 0,1% вартості програми, члени профільної комісії поцікавились, чи "потягнуть" місцеві бюджети фінансування, адже їм доведеться покрити більше 90% вартості. На що Володимир Грушовінчук заявив, що це питання вже узгоджене, а програму затвердив фінансовий відділ.

Обсяг фінансування Програми буде уточнюватись щороку під час складання проекту обласного бюджету та місцевих бюджетів на відповідний рік.

Члени комісії проголосували за те, щоб рекомендувати сесії підтримати програму.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
06.03.2016 19:27
Переглядів322
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-01-2018 17-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг