Мінськ уточнив, чому виникла проблема з ID-паспортами українців

Непорозуміння через нові електронні паспорти українців виникло тому, що в угоді між Мінськом і Києвом за 2009 рік не був передбачений такий тип документів.

Про це розповів прес-секретар МЗС Білорусі Дмитро Мирончик, — пише Телеканал новин "24".

"Безвізовий режим поїздок між Білоруссю і Україною за чинною угодою повністю зберігається", — наголосив він.

"Однак з урахуванням того, що даний договір не передбачав такого типу документа як ID-карта, білоруська сторона запропонувала провести спеціальні консультації щодо цього питання з українськими колегами", — додав речник білоруського МЗС.

Напередодні Державний прикордонний комітет Білорусі повідомив, що паспорт громадянина України у вигляді ID-карти поки не розглядається як дійсний документ для перетину кордону країни.

При цьому українській стороні дорікнули тим, що Київ досі не ініціював міжвідомчої процедури про визнання даних ID-карт дійсними документами для перетину кордону в рамках безвізових поїздок.

Водночас у Міністерстві закордонних справ України запевнили, що в офіційного Мінська не було претензій щодо нових електронних паспортів громадян України. Самі ж зразки ID-паспортів українців начебто надіслали у Білорусь ще у грудні 2015 року.

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
06.03.2016 20:19
Переглядів310
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг