У Луцьку ‒ капітальний ремонт однієї з вулиць

У Луцьку на вулиці Воровського розпочали капітальний ремонт.

Про це повідомив депутат Луцькради Петро Нестерук на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що впродовж тривалого часу дороги на тій вулиці практично не було, тому вулицю Воровського та ряд інших включили до переліку тих, що будуть відремонтовані у 2016‒2017 роках.

"Вчора працівниками Департаменту житлово-комунального господарства розпочато капітальний ремонт вул. Воровського, яка входить до виборчого округу, по якому мене було обрано депутатом міської ради. Протягом тривалого часу дороги там практично не було, тому за моєї ініціативи ряд вулиць мікрорайону "Балка", в тому числі Воровського, було включено у перелік тих, що будуть відремонтовані у 2016-2017 роках. Цією вулицею користуються не тільки місцеві, вона є прохідною між мікрорайоном "Балка" та Варшавським ринком, ПортСіті. Мешканці вулиці та я, щиро вдячні міському голові Миколі Романюку за реальну допомогу. Нова дорога це економія часу, чисте взуття та сухі ноги. Звичайно роботи ще багато, чимало вулиць потребують уваги, сподіваюсь разом з громадою, депутатами та міським головою зробимо багато для нашого мікрорайону та міста", ‒ наголошує депутат у повідомленні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
11.03.2016 17:26
Переглядів905
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг