Платіжки для оформлення закордонного паспорта можна оформити онлайн

Із 8 квітня за допомогою онлайн-сервісу на сайті міграційної служби можна роздрукувати платіжні реквізити для оформлення паспорта для виїзду за кордон у всіх підрозділах, які надають таку послугу.

Особливо корисним сервіс є для громадян, які використовують сервіс онлайн-запису до електронної черги, – повідомили у прес-сцентрі Державної міграційної служби у Волинській області.

Сервіс створено у березні, однак на першому етапі він охоплював лише підрозділи у місті Києві, відтепер платіжку можна надрукувати для будь-якого підрозділу, що надає послугу з оформлення закордонного паспорта.

Сервіс доступний за посиланням: http://dmsu.gov.ua/invoice.

Розширено і покриття сервісу електронної черги – відтепер записатися у чергу через онлайн-сервіс можна до всіх підрозділів Києва, міграційною службою опрацьовується питання поступового запровадження системи у всіх областях України.

Паралельно продовжується виведення працівників ДП "Документ" із підрозділів міграційної служби.

Станом на початок квітня надання супутніх послуг працівниками ДП "Документ" у підрозділах міграційної служби повністю припинено у Дніпропетровській, Одеській, Харківській областях та у місті Києві.

Загалом, представники підприємства ще надають послуги у 205 з понад 600 підрозділів ДМС. Повне завершення надання супутніх послуг представниками ДП "Документ" у підрозділах ДМС має відбутися у травні цього року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
11.04.2016 17:20
Переглядів380
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-01-2018 17-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг