У "Володимир-Волинськтеплокомуненерго" – новий директор

Анна Рубанова

Новим директором ПТМ "Володимир-Волинськтеплокомуненерго" стала Анна Рубанова.

Про це стало відомо під час оперативної наради у вівторок, 12 квітня, в міського голови Володимира-Волинського, – повідомляє БУГ.

Міський голова Петро Саганюк розповів, що на цю посаду, окрім Рубанової, претендувало ще два чоловіки, але вибір зупинився саме на ній.

Призначення на займану посаду пані Анна отримала ще вчора.

Під час представлення Анна Рубанова розповіла, що освіту здобувала спочатку в технікумі, після цього навчалася у Львівському політехнікумі на факультет теплогазопостачання і вентиляції. Отримала диплом магістра та за направленням влаштувалася на роботу у Нововолинськтеплокомуненерго, де пропрацювала 2,5 роки контролером якості послуг.

Вона також працювала у Володимир-Волинській філії ПАТ "Волиньгаз" на посаді інженер охорони праці у зв'язку з тим, що попередній інженер перебувала у декретній відпустці. Саме після цього місця роботи, Анна Рубанова перейшла працювати у "Володимир-Волинськтеплокомуненерго" на запрошення у 2012-му році тодішнього директора Романа Лисюка. У комунальному підприємстві працювала інженером паливно-енергетичних ресурсів.

"Я тільки розпочала складати плани, ознайомлююся зі специфікою роботи. Кадрових змін не передбачаю, адже колектив мені подобається. Хочу змінити специфіку роботи, більш скерувати на погашення боргів. До незалежної профспілки прислуховуватися буду, але рішення прийматиму самостійно. Думаю спільну мову з профспілкою знайдемо та будемо працювати разом на благо підприємства. Відчуваю у собі сили вивести наше підприємство на нормальний рівень діяльності", – підкреслила директорка.

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
12.04.2016 11:45
Переглядів550
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг