На Волині легалізували бізнес 435 підприємців

Працюючи у напрямку детінізації ринку праці та легалізації підприємницької діяльності, фахівці територіальних органів ДФС в області в 1-му кварталі 2016 року переконали 435 осіб, котрі здійснюють підприємницьку діяльність на ринках, офіційно зареєструватися платником єдиного податку.

Фіскали прогнозують, що впродовж року ці легалізовані підприємці сплатять до бюджету близько 560 тисяч гривень платежів, – повідомили у відділі організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Окрім того, додаткові надходження до бюджетів в ГУ ДФС Волині очікують і від легалізації діяльності 8 пилорам та 60 найманих працівників, котрі були задіяні до роботи в такому приватному бізнесі. Лише за рахунок оподаткування зарплати легалізованих найманих працівників приватних пилорам до бюджету буде спрямовано близько 160 тисяч гривень податкових платежів.

Водночас, фахівці ДФС на Волині залучили до декларування доходів ще 13 осіб, котрі здійснюють діяльність пилорам. Ці громадяни, задекларувавши доходи, вже сплатили до бюджету 7,4 тисячі гривень ПДФО та зараз здійснюють свою діяльність легально.

"Як бачите, потенціал для забезпечення додаткових надходжень як до держбюджету, так і місцевих бюджетів є. Фахівці ДФС здійснюють ряд заходів , у напрямку детінізації економіки загалом та ринку праці зокрема. Ця робота буде ще більш ефективною та матиме вагомий фінансовий ефект для місцевих бюджетів за умови максимальної зацікавленості лідерів територіальних громад в тому, щоб всі без винятку підприємці та громадяни працювали легально зі сплатою визначених законом податків", – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
12.04.2016 20:29
Переглядів340
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг