Порошенко прогнозує у 2016 році одну хвилю мобілізації

У 2016 році в Україні пройде всього одна хвиля мобілізації до лав армії.

Про це заявив президент України Петро Порошенко, – інформує ZN.UA.

"Ще одна можливість, яка зараз з'являється, це – служба в армії за контрактом. І мені приємно повідомити, що десятки тисяч українських патріотів скористалися цією можливістю, що дає нам можливість істотно відстрочити нову хвилю мобілізації, скоротити її можливу чисельність і відзначити, що якщо буде ця хвиля мобілізації, то вона буде єдиною в цьому році", – заявив Порошенко.

Зі слів Президента, якщо не буде загрози на сході, то пройде звільнення 4-ї і 5-ї хвиль мобілізації, при цьому буде забезпечена комплектація Збройних сил України в основному військовими за контрактом.

25 березня Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців, призваних під час четвертої хвилі часткової мобілізації. Раніше Порошенко сказав, що під час чергової хвилі мобілізації до лав Збройних сил планується призвати 5-10 тисяч чоловік.

Шоста хвиля часткової мобілізації пройшла в червні-серпні 2015 року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
15.04.2016 17:10
Переглядів328
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-03-2018 23-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг