Заступника керівника "Луцьктепла" хочуть звільнити

Артур Василевський

За неналежне виконання службових обов'язків та підозру у крадіжці бордюрів заступника директора підприємства зі стратегії розвитку Артура Василевського можуть звільнити з посади.

Про це стало відомо під час засідання тимчасової контрольної комісії з вивчення проблем діяльності ДКП "Луцьктепло" у вівторок, 19 квітня, – повідомляє ІА Волинські Новини.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев повідомив, що справді факт крадіжки бордюрів на підприємстві зафіксований, але поки не доведена причетність до цього вказаного посадовця.

Виконувач обов'язків директора Валентина Малютіна підписала наказ про проведення службового розслідування. Раніше департамент житлово-комунального господарства міськради передав ДКП "Луцьктепло" до 25 бордюрів для ремонтних робіт, але їх відвезли не на котельні, а в іншому напрямку.

Представник трудового колективу підприємства Володимир Федотов розповів, що Артур Василевський створював комісію з роботи автотранспортної служби.

Під час роботи комісії виявили чимало зловживань – наприклад, на "Волгу", яка перебувала на ремонті, списали тонну бензину за місяць. Після цього він нікого не покарав, а начальник автотранспортної служби просто звільнився з роботи.

Член комісії Ігор Поліщук повідомив, що під час минулої каденції міськради, коли посадовець був депутатом і виконувачем обов'язків керівника ДКП "Луцьктепло", він тричі відповідав відписками на депутатські запити щодо вишок телекомунікаційного зв'язку на об'єктах підприємства, приховуючи при цьому інформацію, яка не є конфіденційною.

Зрештою члени комісії рекомендували звільнити з посади Артура Василевського.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
19.04.2016 12:37
Переглядів605
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг