Журналістам з ЄС показали військову авіацію в Луцьку

Під час льотно-методичного збору Повітряних Сил Збройних Сил України у вівторок, 19 квітня, на аеродромі Луцьк, група журналістів провідних авіаційних журналів Європейської асоціації студентів аерокосмічних вишів "EUROAVIA NEWS" під керівництвом відомого німецького авіаційного фотомитця Олександра Гольца відвідала польоти українських військових авіаторів.

Про це повідомили у прес-центрі Міністерства оборони України.

Упродовж декількох годин іноземні гості з неабиякою зацікавленістю спостерігали за динамічним польотами літаків бойової авіації, фотографуючи їх в ході виконання польотних завдань.

Зі слів Гольца, котрий вже сьомий рік поспіль відвідує авіаційні бази України, кожен його візит до військових авіаторів залишає незабутні враження та яскраві спогади про динамічні польоти військових літаків.

У ході візиту до України іноземні журналісти планують підготувати ряд ілюстративних матеріалів про повсякденну діяльність військових авіаторів Повітряних Сил, Сухопутних військ та Військово-Морських Сил Збройних Сил України, а також здійснити фотографування літаків у повітрі, для подальшого їх опублікування у провідних Європейських авіаційних виданнях.

Зі слів організатора заходу, наукового співробітника Державного музею авіації України Валерія Романенка, група іноземних фотографів у складі представників відомих європейських журналів із Німеччини, Нідерландів, Італії, Франції, Угорщини та Швейцарії протягом двох тижнів планує відвідати військові аеродроми й в інших областях України.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
20.04.2016 16:11
Переглядів748
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг