У Луцьку хочуть відновити роботу "Ротонди"

Для того, аби відновити роботу літньої естради "Ротонда", її планують віддати в оренду на десять років.

Орендна плата становитиме одну гривню. Про це йдеться в проекті рішення Луцької міської ради від 5 травня 2016 року.

"При розрахунку орендної плати за користування літньою естрадою "Ротонда" в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, що на вулиці Глушець, застосувати річну орендну плату в розмірі одна гривня терміном на десять років з умовою, що за рахунок власних коштів орендаря буде проведено капітальний ремонт зазначеної споруди (реконструкція системи електропостачання, ремонт цегляної роздягальні та літньої сцени, відновлення відкритого залу для глядачів, облаштування огорожі та воріт тощо)", – йдеться в проекті рішення.

Також майбутній орендар зобов'язаний надати у відділ управління майном міської комунальної власності кошторис на виконання будівельних робіт, погоджений управлінням капітального будівництва Луцькради.

До того ж його зобов'яжуть безоплатно надавати сцену, приміщення роздягальні та зал для глядачів виконавчим органам міськради для проведення культурних та мистецьких заходів за попереднім з ним погодженням.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
05.05.2016 11:00
Переглядів3147
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг