Для волинських школярів куплять 34 автобуси

Для шкіл Волині передбачено придбати 34 автобуси, з яких шість передадуть у користування об'єднаним територіальним громадам, зокрема Велицькій, Голобській, Зимненській, Устилузькій (2 автобуси) та Шацькій.

Інші ж 28 передадуть районам області, – повідомили у відділі інформаційної політики Волинської ОДА.

Ще у грудні минулого року Кабінет Міністрів України видав розпорядження "Про перерозподіл деяких видатків Державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2015 рік, та перерозподіл обсягу освітньої і медичної субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році".

Згідно з зазначеним документом обласним державним адміністраціям слід придбати шкільні автобуси, аби дітей із віддалених населених пунктів могли безперешкодно довозити до реорганізованих навчальних закладів – опорних шкіл.

Головною умовою закупівлі транспортних засобів, однак, залишається співфінансування. Позаяк половину фінансів виділили з Державного бюджету. Решту ж – із власних ресурсів повинні віднайти місцеві бюджети.

До слова, керівники всіх районів та об'єднаних територіальних громад краю заздалегідь надали обґрунтовані пропозиції щодо потреби у тій чи іншій кількості шкільних автобусів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
17.05.2016 14:55
Переглядів649
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018 20-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг