У Нововолинську відкрили меморіальні дошки загиблим бійцям

У Нововолинському вищому професійному училищі урочисто відкрили меморіальні дошки на честь випускників – військовослужбовців Василя Касьяна і Петра Мороза, які загинули у зоні АТО, захищаючи цілісність і суверенітет України.

Як розповіла директор навчального закладу, заслужений працівник освіти України Валентина Приступа, в неоголошеній війні загинули вже шість випускників навчального закладу, – повідомляє Волинська регіональна дирекція Нацтелекомпанії України.

Назавжди залишився 30-річним Василь Касьян. Він був єдиним сином у батьків. Вдовою залишилася молода дружина, осиротіла 7-річна донечка. Поруч з меморіальними дошками Героїв АТО встановили ще одну, з викарбуваними 6-ма нагородами кіборга Вадима Демчука, теж випускника училища.

"Подвиг вихованців ВПУ – Героїв АТО не підлягає забуттю. Я хотів би, щоб ми в присутності учнів, батьків звернулися до дирекції училища з проханням зарахувати усіх цих героїв Почесними учнями нашого училища. І щоразу при зібранні лінійки оголошувати їхні імена, – зазначив у виступі перед учасниками церемонії викладач суспільних дисциплін Євген Кліндухов.

Меморіальні дошки на честь Василя Касьяна і Петра Мороза освятив настоятель Святодухівського собору Української Православної Церкви Київського патріархату митрофорний протоієрей Стефан Фульмес.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
23.05.2016 18:21
Переглядів338
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг