Лучани відмовилися від виграних 50 тисяч через фальсифікацію

Станіслав Ольшевський та Юлія Євпак - ГО "Інститут волонтерства та громадської співпраці"

Луцькі активісти, які стали одними із переможців у конкурсі громадських ініціатив, відмовилився від виграних на реалізацію проекту коштів на знак протесту.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала Юлія Євпак.

Як відомо, ініціатива створення дитячого майданчика для дітей на візочках та з особливими потребами у Центральному парку міста, автором якої є активісти ГО "Інститут волонтерства та громадської співпраці" Станіслав Ольшевський, а також Любава Казмірчук та Юлія Євпак, здобула на реалізацію від міської ради 45 тисяч гривень (загальний бюджет ініціативи – 50 тисяч гривень – Конкурент).

Одначе громадська вирішила відмовитися від цих коштів через конфлікт, що виник навколо громадських ініціатив.

У коментарі діловому виданню Волині "Конкурент" представник ГО "Інститут волонтерства та громадської співпраці" Станіслав Ольшевський цю інформацію підтвердив.

"Ми сьогодні дуже багато сперечалися між собою та радилися з людьми, що допомагали в різних акціях щодо збору коштів на дитячий майданчик для дітей з особливими потребами та на візочках, і вирішили, що відмовимось від 45000 гривень від міської ради. Мусить бути переголосування за ініціативи за (через) Bank ID. Така офіційна позиція ГО "Інститут волонтерства та громадської співпраці", – сказано у дописі.

Також активістка зазначила, що кошти на майданчик громадська організація збере власними силами, бо "не надіємось на те, що хтось запровадить механізм Bank ID та наважиться відмінити результати".

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
31.05.2016 10:43
Переглядів1908
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:16
31.05.2016
Цицерон
А дарма!!!
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг