"Мандрівний вішак" у Луцьку шукає нові місця для вистав

На попередніх фестивалях театри з України та з-за кордону показали вистави у відкритому міському просторі, закинутій промзоні, підземеллі, старому місті, підземній парковці, колишньому швейному цехові, Палаці урочистих подій, будівельному гіпермаркеті, колишній синагозі, нічних клубах, залишках церкви ХІІ століття.

Цього року організатори планують оживити театром інші несподівані місця й чекають порад та пропозицій щодо розташування імпровізованих театральних майданчиків від лучан, – сказано на сайті театру.

Розпочнеться 3-й фестиваль театру за межами театру "Мандрівний вішак" 30 вересня і триватиме 3 дні. Він матиме міжнародний формат і оцінюватиметься суб'єктивними суддями. Організатори (театр "ГаРмИдЕр" і Управління культури Луцької міської ради) запрошують до участі аматорські та професійні театральні колективи та окремих митців, які приймають умови фестивалю.

Умови участі у відбірковому етапі та фестивалі описані в положенні:
http://www.garmyder.org/wp-content/uploads/2016/05/ukr-POLOZHENNIA-Mandrivnyjvishak-2016.doc

Прийом заявок триває до 30 червня:
http://www.garmyder.org/wp-content/uploads/2016/05/ukr-ZAIAVKA-Mandrivnyjvishak-2016.doc

Пропозиції щодо місць, суб'єктивного суддівства та будь-яких форм партнерства надсилайте на адресу fest.mandrivnyj.vishak@gmail.com або зв'язуйтеся за номером 097-671-78-95 (Павло Порицький).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
31.05.2016 11:57
Переглядів535
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-01-2018 15-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг