Відпочинок на Волині: дитячі табори (фото)

У волинських школах продзвенів останній дзвоник: діти радіють завершенню навчальних днів, адже три місяці – і ніяких тобі надокучливих уроків та завжди незадоволених вчителів, а батьки зітхнули з полегшенням. Частково. Чому частково? Адже попереду три літніх місяці, які ще потрібно правильно організувати, аби і батьки, і діти мали змогу дійсно відпочити (разом чи поодинці) та нахненно розпочати новий навчальний рік. Менше з тим, не забігаймо наперед, а краще подумаємо про відпочинок…

* * *

Для волинських батьків ділове видання Волині "Конкурент" підготувало добірку з 13 дитячих таборів, куди можна відправити своє маля. Зазначимо, що ми не оцінювали ні умови проживання, ні якість відпочинку, ні вартість послуг, адже це право залишається за батьками.

1. Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Світанок"

Табір "Світанок" розташований у селі Дачне Ківерцівського району. Його територія огороджена та становить 3,5 гектара. Поруч – сосновий ліс.

У літньому сезоні заклад має три зміни. Надає такі види послуг, як проживання й харчування дітей, а також організація виховної діяльності. Спальний корпус та їдальня розраховані на 200-250 місць. Є медпункт, басейн, ігрові та спортивні майданчики, а головне – чудова природа (сосновий ліс) та привітний персонал.

Звертатися за путівками в табір можна в обласну організацію профспілки працівників державних установ.

Контакти: м. Луцьк, проспект Волі 6, кабінет 31. Телефон: 72-55-15. 72-72-41, або за посиланням.

2. Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Супутник"

Табір "Супутник" розпочав свою роботу ще в 60-х роках минулого століття. Розташований він на 5 гектарах поблизу озера Світязь.

Заклад призначений для відпочинку дітей, а також для оздоровлення дітей із обмеженими можливостями. "Супутник" приймає 240 дітей за одну зміну. Всього за літо – чотири зміни.

Окрім оздоровлення, перебування дітей в таборі передбачає ігри, розваги і дискотеки. Харчування триразове, проживання в обновлених будинках і кімнатах з ремонтом. За межі табору дітям виходити суворо заборонено. Вік дітей – від 7 до 15 років.

Організація, котра відповідає за видачу путівок, -– Профспілка працівників освіти і науки України на Волині.

Контакти: м. Луцьк, проспект Волі 6, кабінет 31. Телефон: 72-20-72, 72-31-59, або за посиланням.

3. Заклад оздоровлення та відпочинку "Оберіг"

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Оберіг" розташований у мальовничій місцевості на березі озера Ухо в селі Уховець Ковельського району.

У порівнянні з попередніми таборами, заклад значно менший, оскільки приймає 65 дітей за одну зміну (усього змін п'ять). Потрапити сюди можуть передусім діти пільгових категорій. До речі, це єдиний табір відпочинку й оздоровлення в районі.

Надає такі види послуг, як розміщення та проживання, харчування, організація виховної діяльності та дозвілля, медичне обслуговування. Є душові кімнати, сцена для виступів, спортивні майданчики.

4. Оздоровчий табір "Світязь"

Заклад оздоровлення та відпочинку "Оздоровчий табір "Світязь" розташований на мальовничій території екологічно чистих волинських озер і лісів у селі Пульмо Шацького району.

Для відпочинку дітей обладнано комфортний спальний корпус з усіма зручностями. За одну зміну "Світязь" приймає 160 дітей.

Оздоровчий табір має свою їдальню на 100 місць, де організоване п'ятиразове харчування.

У мансардному приміщенні їдальні на другому поверсі обладнано центр дозвілля, де розміщено комп'ютери з можливістю доступу до мережі інтернет, караоке, кінозал, спортивний зал, танцювальний зал, спеціально обладнані місця для гурткової роботи, настільних ігор.

Діти можуть не лише цікаво відпочити, а й набути нових знань, вмінь у гуртках декоративно-прикладного мистецтва (художня вишивка, робота з гіпсом, плетіння соломкою, робота з бісером, аплікації з різних матеріалів, флористика, художній розпис скла, комп'ютерний світ, туристичний, танцювальний та образотворчий гуртки та ін.), спортивних секціях: волейбол, баскетбол, футбол, теніс, спортивні ігри.

5. Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Ліцеїст"

Табір "Ліцеїст" розташований у селі Пульмо Шацького району Волинської області. Він діє на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Заклад надає такі види послуг, як проживання і харчування дітей, організація виховної діяльності та дозвілля, організація фізкультурно-спортивної діяльності, медичне обслуговування та інформаційні послуги.

Усього за літній період у таборі діє три зміни, де на одну зміну можуть прийти 25 дітей.

Відтак, діти можуть використати свої знання, перебуваючи у профільному оздоровчому таборі цілодобового перебування на березі мальовничого озера Світязь, де вони поєднують навчання і відпочинок.

Контакти: http://vvl.org.ua, (0332) 24 93 93, або пишіть на електронну пошту vovlicey@ukr.net.

6. Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Ровесник"

Табір "Ровесник" розташований недалеко від Луцька: у селі Забороль. Територія закладу становить 4,91 гектара. Влітку табір приймає 200 дітей за одну зміну (усього змін три).

Для обдарованих дітей функціонує профільна табірна зміна – літня школа "Ерудит". Лауреати, дипломанти, переможці конкурсів, турнірів і олімпіад міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів мають можливість навчатися профільним дисциплінам (у першій половині дня): українська мова, географія, біологія, дизайн, фізика, математика, історія, англійська мова. Також учні можуть відвідувати заняття за інтересами (у другій половині дня): психологія, дизайн, астрономія, музика та вокал, "школа сучасного танцю", олімпійські види спорту, основи поліграфії, туризм.

Організована робота гуртків інформатики, технічного моделювання, спортивні секції.

Контакти: (0332)794066, (0332)247222, (0332)724800, або e-mail: cnto@ukr.net, miskuo@lt.ukrtel.net.

7. Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Прикордонник"

Табір "Прикордонник" розташований у Нововолинську. Працює заклад у літній період у чотири зміни, де за зміну приймає 150 дітей. Надає такі види послуг, як проживання та харчування, організація виховної діяльності та дозвілля, заняття спортом та медичне обслуговування.

Контакти: osvita_now@ukr.net, або телефон (03344) 31-6-06.

8. Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Чайка

Табір "Чайка" розташований на березі озера у селі "Світязь".

Заклад був заснований у 1963 році, в часи Радянського Союзу кожного літа тут оздоровлювались і відпочивали діти працівників профспілок. Зараз же путівки безкоштовно видаються працівникам певних держустанов, також путівку можна придбати у фонді соціального страхування.

У 2011 році "Чайці" державна атестаційна комісія присвоїла першу категорію. Табір приймає дітей віком від 7 до 15 років. За літо табір приймає три зміни дітей. До щоденної програми входять ігри, розваги, ввечері дискотека і караоке з участю професійних ведучих, купання двічі на день по 10 хвилин. Є певний розклад дня, якого всі зобов'язані дотримуватися.

Харчування повне: сніданок обід, вечеря.

Контакти: м. Луцьк, пр. Відродження, 24, офіс 31 (фонд соціального страхування), або (03322)25-03-57, (03322) 25-37-57.

9. Заклад оздоровлення та відпочинку дітей "табір Сонячний"

Табір "Сонячний" розташований за 10 кілометрів від Луцька, у селі Гаразджа.

Відпочинок у таборі "Сонячний" користується великим попитом. У таборі є різні види дозвілля: плавання на катамарі, байдарках та човнах, туристичний навчально-тренувальний полігон зі "скеледромом", пішохідні походи, екскурсії.

Програма табору насичена різноманітними культурно-масовими та спортивно-туристськими заходами: спортивні змагання, веселі естафети, розважальні свята, шоу-програми, інтелектуальні та спортивні ігри, конкурси, дискотеки, пісні біля вечірнього вогнища.

Крім оздоровлення в літній період, упродовж року в таборі проводять різноманітні обласні, всеукраїнські та міжнародні заходи для учнівської та студентської молоді, педагогів.

Контакти: untyr@ukr.net, або (0332) 28-64-56, (0332) 24-81-54.

До списку дитячих таборів на Волині не потрапили такі заклади, як "Веселка", "Барвінок", "Юний турист" та "Орлятко", у зв'язку з тим, що не пройшли атестацію.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
07.06.2016 14:00
Переглядів11344
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:35
08.06.2016
Віра
Дякую, доречно! Саме обираємо табір для дитини.
11:41
08.06.2016
мірада
справді найкращий табір - сонячний....)) дуже комфортні умови для діток, їжа нормальна хоч, а не так як в інших
останні новини
21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг