У Луцьку перейменували десять вулиць

У Луцьку десять вулиць отримали нові назви.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Відповідно до статей 2, 6, 23, 31, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання пункту 6 статті 7 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їхньої символіки", враховуючи пропозиції громадськості, науковців, робочої групи з перейменування об'єктів топоніміки у населених пунктах області та рекомендацій Українського інституту національної пам'яті, голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик підписав розпорядження "Про перейменування окремих об'єктів топоніміки в області та внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 травня 2016 року № 216".

Отож, назви вулиць змінилися так:

Володарського — на Данила Шумука;

Ванди Василевської — на Валерії Новодворської;

Вацлава Воровського - Павла Пащевського;

Фурманова - Олекси Алмазова;

Бойка — на Євгена Сверстюка;

Коротченка — на Миколи Куделі;

Макаревича - Ростислава Волошина;

Коцько - на Олекси Ошуркевича;

Жовтнева — на Волноваська;

Вереснева — на Борохівська.

Розпорядженням голови облдержадміністрації рекомендовано співвласникам багатоквартирних будинків, власникам приватних житлових будинків, будівель або інших об'єктів нерухомого майна, юридичним особам незалежно від форми власності та підпорядкування забезпечити заміну номерних знаків (адресних табличок) на житлових будинках, будівлях, інших об'єктах нерухомого майна, які перебувають у власності зазначених осіб та розташовані на вулицях, перейменованих відповідно до розпорядження.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
02.06.2016 18:51
Переглядів345
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг