Волинські прикордонники вивчатимуть англійську та польську

Прикордонники у Луцьку вивчатимуть аглійську та польську мови в рамках проекту "Мовне волонтерство".

Про це сказано на сайті ГО "Фундація розвитку громад".

Цього тижня у Луцькому прикордонного загоні відбулась зустріч Голови ГО "Фундація розвитку громад" Романа Михальчука із заступником командира загону, яка була ініційована представниками прикордонників, що давно шукали можливості отримати знання з англійської та польської мови з проведенням занять у розташуванні військової частини прикордонників, що на вулиці Стрілецькій у місті Луцьку.

Прикордонники виявляли ініціативу вже довгий час, адресовуючи листи-прохання у СНУ та ЛНТУ, але відгукнулися лише представники Фундації за рекомендацією викладачів ЛНТУ, які зараз проходять курси англійської мови в рамках нашого проекту "Мовне волонтерство".

Проект "Мовне волонтерство" було започатковано понад рік тому і впродовж цього періоду волонтери Фундації Розвитку Громад проводять в рамках проекту в м. Луцьк безкоштовні мовні курси для всіх охочих, як для приватних осіб так і для організацій. За рік Фундація отримала понад 1500 анкет від бажаючих вивчати мови, понад 600 слухачів отримали сертифікати про завершення місячних безкоштовних мовних курсів.

"Прикордонники боронять наш з Вами спокій на кордонах нашої Батьківщини, мужньо виконуючи свій обов'язок і нам дуже приємно працювати як з офіцерським складом, так і з рядовими воїнами, які проявляють цікавість до навчання та підвищення своїх знань і розвиваючи свої здібності", – каже волонтер проекту викладач Марія Пилипчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
03.06.2016 14:11
Переглядів400
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг