Нардеп із Волині потрапив у топ-20 безвідповідальних депутатів

Волинський народний депутат із депутатської групи "Воля народу" Сергій Мартиняк опинився у "двадцятці" безповідальних обранців громади.

Видання "Слово і Діло" порівняло, як виконують власні обіцянки депутати Верховної Ради. Діапазон даних виявився неочікувано широким: одні виконали більше половини зобов'язань, інші – менше 10 %.

До числа перших належать, наприклад, депутати, які вже були учасниками проекту "Відповідальні": Дмитро Добродомов, Андрій Вадатурський,Людмила Денісова, Артур Мартовицький.

Так, лідером за відсотком виконаних обіцянок серед депутатів ВРУ є позафракційний Добродомов (який, до речі, вже давно очолює рейтинг відповідальності "Слова і Діла"). В нього 64 % виконаних обіцянок. Другим виявився член "Народного фронту" Максим Поляков із 59 % виконаних зобов'язань. Третій – також "фронтовик" Сергій Висоцький, котрий дотримав слова у 58 % випадків.

Натомість антирейтинг серед депутатів, що найчастіше забувають про власні обіцянки, очолює представник "Опоблоку" Сергій Матвієнков (має 91 % провалених обіцянок), із помітним "відставанням" другу та третю сходинки ділять між собою депутати від "Відродження" Валентин Ничипоренко та "БПП" – Юрій Бублик.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
20.07.2016 09:16
Переглядів1011
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг