Волинські підприємства хочуть зробити більш конкурентоспроможними

Волинська обласна державна адміністрації та Державний концерн "Укроборонпром" підписали Меморандум щодо розширення співробітництва з підприємствами Волинської області у рамках виконання державного оборонного замовлення та програм соціально-економічного розвитку.

Про це повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Підписаний Меморандум сприятиме підвищенню конкурентоспроможності вітчизняного виробництва, насамперед за рахунок налагодження випуску високотехнічної та якісної продукції, залучення інвестицій у розвиток Волинської області.

У рамках підписаного документу сторони співпрацюватимуть та спрямовуватимуть свої зусилля на покращення науково-технічного та виробничого потенціалу волинських підприємств задля виконання завдань державного оборонного замовлення, подолання технологічного відставання об'єктів господарювання та оновлення основних засобів, модернізації наявних, а також створення нових робочих місць.

Окрім цього вивчатимуться питання запровадження на підприємствах області міжнародних стандартів якості продукції, зокрема, НАТО та ЄС.

Варто зауважити, що підписаний меморандум не передбачає жодних фінансових зобов'язань.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
08.08.2016 15:11
Переглядів319
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг