Луцькій податковій дадуть мільйон із бюджету на комп'ютерну техніку

Луцька об'єднана державна податкова інспекція за бюджетні кошти придбає комп'ютерну техніку для центу обслуговування платників податків.

Програма покращення функціонування центру обслуговування платників податків розрахована на два роки. Про це розповіла начальник Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Світлана Сава 17 серпня під час засідання виконкому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА ПОДАТКОВА ХОЧЕ ОНОВИТИ СИСТЕМУ РОБОТИ ЗА 1 МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ

Вона розповіла, що для реалізації програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2016-2017 роки варто необхідно 1 мільйон гривень із міського бюджету.

За ці гроші планують придбати комп'ютерну техніку, а саме: комп'ютери, принтери, ксерокси, електронне табло, акустичну систему для оповіщення відвідувачів центру обслуговування платників, системи "Електронна черга", спеціалізованого комп'ютера із системою безперебійного живлення, що дасть можливість суттєво покращити обслуговування платників міста Луцька.

Проект рішення члени виконкому підтримали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОДАТКОВА ПРОСИТЬ МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
17.08.2016 14:18
Переглядів276
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг