У луцьких школах хочуть скасувати навчання в суботу

У Луцьку шкільні адміністрації хочуть зобов'язати переглянути необхідність навчання учнів у суботу.

Про це сказано у петиції Вероніки Федосової на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Публікуємо звернення без змін:

"Керуючись здоровим глуздом та маючи на меті отримувати у школі знання, а не підривати емоційне та фізичне здоров'я дітей:

1. Перенавантаженність луцьких шкіл – проблема міської ради, а не дітей. Тому що при таких темпах житлового будівництва необхідно оперативно відкривати нові школи, а не ущільнювати існуючі та проводити навчання у дві зміни.

2. Переважна більшість батьків мають п'ятиденний робочий тиждень.

3. Переважна більшість батьків навіть при п'ятиденному робочому тижні мають початок робочого дня о 9 годині.

4. Діти ходять у школу в першу чергу для отримання знань, і це можливо лише при нормальному фізичному і емоційному стані дитини. Разом з тим втома після п'яти днів навчання і ранній підйом ще й у суботу ніяким чином не сприяє навчальному процесу.

5. Неповага до прав дітей та неврахування їхніх потреб з боку дорослих породжує неприязнь та відразу до навчального процесу взагалі.

6. Перевтома та негативні емоції дітей обов"язково будуть мати наслідком підвищення кількості і частоти захворювань у дітей та пропуску уроків.

7. Також не варто сподіватись, що ті дисципліни, уроки з яких починаються о 8 годині ранку в суботу, засвояться школярами, так як діти реально ще не прокинулись або й запізнюються на такий перший урок.

8. Варто очікувати, що свідомі у свої любові та турботі про дітей батьки самі будуть шукати вихід допомогти своїм дітям та багато дітей просто будуть відсутні по суботах у школі", – написала лучанка у петиції.

До кінця збору підписів залишилося Станом на 8 вересня петицію підписали 25 осіб з 300 необхідних.

Підписати петицію можна за посиланням.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
08.09.2016 21:09
Переглядів1735
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:43
09.09.2016
Ніна Іванівна
Мене турбує питання кількості шкіл, бо дітей все більшає, їх вже нема куди напихати!!!!!!!!!1
22:32
08.09.2016
Оксана
Цілком підтримую!!! Працівники підприємств працюють 5 днів , а учні повинні навчатись ще й в суботу? Коли ж тоді відпочити дітям, адже в неділю необхідно виконувати домашні завдання, особливо ті, що більш масштабні: проекти, реферати і т.д. Доречі, вчителі мають також 5-ти денний робочий тиждень, адже у них є методдень.
21:21
08.09.2016
Вікторія К.
Правильно написала жінка - треба школи будувати нові, а не другі зміни робити і навчання в суботу. Он в Луцьку скільки новобудов, місць не вистачає ні в школах, ні в садочках.... Про що влада думає??????????
21:19
08.09.2016
Протест Вікторович
ПІДТРИМУЮ 100%!!!!!!!!!!!
останні новини
23-01-2018 22-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг