"Штрафуємо, говоримо, складаємо акти", – Григоренко про недисциплінованих луцьких водіїв

Луцьких перевізників, у яких є проблеми з дисципліною, штрафують. А якщо на перевізника складено два-три акти впродовж року, то це є підставою для розірвання договору, та зачасту все вирішується в процесі діалогу.

Про це розповів заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко в інтерв'ю Волинь24.

Із його слів, якщо перевізник грубо та систематично здійснює порушення, можливі санкції, аж до розірвання з ним договору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКІ МАРШРУТКИ ІНСПЕКТУВАТИМЕ СПЕЦКОМІСІЯ

"Звичайно, є й проблеми з дисципліною – штрафуємо, говоримо, складаємо акти. Якщо на перевізника складено два-три акти протягом року, це є підставою для розірвання договору. Але ми не хочемо цього робити, переважно все вирішується в процесі діалогу", – сказав Григоренко.

Заступник луцького мера каже, що понад 90 % водіїв виконують належно графіки, адже це можна простежити в системі Maq – системі, що моніторить рух транспорту.

"Але тут є проблема – сама система недосконала, бо прив'язана до смартфонів, які можуть розряджатись, до того ж сам водій може його вимкнути", – додав Сергій Григоренко.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
09.09.2016 17:13
Переглядів474
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-02-2018 22-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг