Поділитись:

Луцькі спортсмени здобули "срібло" на марафоні в Польщі (фото)

Вівторок, 11 жовтня 2016, 13:52

Спортивна делегація з Луцька посіла призове місце у Жешувському марафоні (Польща).

Забіг відбувся 8-9 жовтня, – повідомили в управлінні з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради.

У перший день змагань, у свято бігу, понад п'ятсот учасників долали дистанцію п'ятикілометрового забігу за Кубок "Prat & Whitney Rzeszow", який проходив вулицями древнього польського міста.

Найкращий результат серед жінок у своїй віковій групі показала лучанка Наталія Якимович.

Павло Новосад і Олександр Оришко у групі М30 зайняли відповідно шістнадцяте і сімнадцяте місця. Андрій Єрко на фініші був двадцять дев'ятим, а Ігор Спасовський– тридцятим.

У неділю, другий змагальний день, наші спортсмени долали марафонську естафету, яка складалася з п'яти етапів (10 + 10 + 7 + 5 + 10 км). Серед більш як сорока команд, луцькі легкоатлети на фініші показали п'ятий результат (02:54:51).

Серед шести партнерських міст, які брали участь в естафеті, наша команда стала другою, пропустивши перед собою лише команду Івано-Франківська. А третіми стали спортсмени з міста Білефельд (Німеччина).

На урочистому закритті змагань наші спортсмени нагороджені медалями та почесним кубком.